FAQ

Jesteś tutaj:

Najczęściej zadawane nam pytania.

Jesteśmy nałogowymi podróżnikami. Podróżujemy od kilku lat po całym świecie. Znamy sposoby na tanie latanie oraz poszukujemy dobrych hoteli w super cenach bez prowizji. Dzięki temu możemy zaoferować Wam wyszukanie tanich biletów lotniczych, noclegów bez prowizji portalów hotelowych oraz transferów. Dzięki naszym wskazówkom nauczymy Cię jak zorganizować sobie na własną rękę tanie oraz bezpieczne wakacje o jakich marzycie. Jeśli wydarzy się opóźniony lot (3 godziny lub więcej) odezwij się do Nas nasz dział prawny zajmuje się również pomocą w windykacji linii lotniczych. Rekompensata często jest w stanie pokryć sporą część Twoich wakacji.

Lecenawakacje.pl to portal gdzie doradzimy Ci jak zorganizować na własną rękę wyjazd marzeń, natomiast nie jesteśmy organizatorem imprez turystycznych i powiązanych usług turystycznych. Nie kupujesz od nas hotelu i nie kupujesz od nas biletów lotniczych. Kupujesz je bezpośrednio od operatora. My jedynie precyzyjnie doradzamy i pokierujemy Cię jak tanio zarezerwować sobie bilety oraz miejsca noclegowe. Kupujesz u nas usługę porad turystycznych oraz informacje jak samodzielnie zorganizować sobie wyjazd. Kliknij SKLEP i zamów usługę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, portal lecenawakacje.pl  nie działa jako organizator imprez turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nie jesteśmy organizatorem imprez turystycznych. Nie kupisz od nas biletów, noclegów czy innych usług. My pokażemy Wam jak zrobić to samodzielnie. Dzięki naszej pomocy kupicie dużo taniej loty oraz noclegi niż kupując gotową wycieczkę w biurze turystycznym, dzięki temu że ominiecie pośredników. Po zakupie u nas usługi prowadzimy Was od A do Z i jesteśmy z Wami podczas całego procesu. W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zanim zakupicie naszą usługę napiszcie do nas niezobowiązujące pytanie, opiszcie w kilku zdaniach jaki typ wyjazdu Was interesuje, my sprawdzimy i odpowiemy Wam jaką usługę na naszym sklepie wybrać. W tej wiadomości dajcie znać ile osób, gdzie, mniej więcej kiedy oraz jaki mamy budżet. Następnie poprosimy o zakup usługi i zaczynamy bardzo szczegółowo oraz indywidualnie poszukiwać najtańszych oraz najlepszych ofert. Jesteśmy firmą doradczą- to zobowiązuje również do przekazania Wam wskazówek na temat wybranej przez Was destynacji. Prywatnie cały czas podróżujemy po świecie, wiemy więc jak precyzyjne wskazówki są cenne. Aktualne wskazówki!

Po zakupie usługi zaczynamy przygotowanie oferty! Podsyłamy Wam spersonalizowane linki do stron gdzie samodzielnie wypełniacie swoje dane oraz opłacacie sobie loty czy hotele. Oczywiście pod warunkiem że spełniają Wasze oczekiwania, jeśli nie to szukamy dalej. 

W ramach usługi podczas wyjazdu jesteśmy do Waszej dyspozycji, jeśli zechcecie wybrać się na wycieczki fakultatywne odezwijcie się a bez żadnych dodatkowych opłat prześlemy Wam nasze rekomendacje i będziecie mogli się udać prosto do organizatora i opłacić dodatkowe atrakcje.  Doświadczenie pokazuje, że podróże uzależniają więc część z Was od razu rezerwuje kolejną usługę przekazuje nam terminy i my już na spokojnie szukamy kolejnego wyjazdu.

Nie jesteśmy organizatorem imprez turystycznych. Nie jesteśmy też przedsiębiorcą ułatwiającym zorganizowanie powiązanych usług turystycznych. Nie jesteście chronieni Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym. Z racji tego, że rezerwujecie usługi u zewnętrznych dostawców i operatorów jest to wyjazd organizowany na własną rękę, na Was również spoczywa ewentualne ubezpieczenie się na czas wyjazdu zagranicznego. Polecimy Wam oczywiście firmę w której takie ubezpieczenie można nabyć.

Czas na przygotowanie ofert to 3-8 godzin. Studiujemy daną destynacje co do obostrzeń, vizy, aktualnej sytuacji politycznej i gospodarczej, pod kątem doboru hotelu, szukania połączeń lotniczych.

To wszystko kosztuje nas mnóstwo czasu. Pobieramy bardzo symboliczną opłatę. Ty zyskujesz czas ale i pieniądze, które zaoszczędzimy wyszukując na naszych portalach tańszego o nawet 50% hotelu względem tej samej oferty na popularnych ogólnodostępnych portalach hotelowych. Oszczędzacie pieniądze również na znalezieniu tańszego lotu, niż te podane u brokerów w sieci. Mamy wypracowane kontakty i bardzo duże zniżki z racji tego, że sami też dużo podróżujemy. 

Jeśli jesteście naszymi stałymi klientami śmiało przypominajcie się przed zakupem usługi doradczej a podamy Wam kod rabatowy.

Myślę, że opinie klientów to najlepsze referencje. Bardzo jest nam miło, że wracacie do nas i możemy współpracować przez wiele lat, razem spełniając Wasze najciekawsze fantazje. Jeśli chodzi o formę prawną jesteśmy podatnikiem Vat, rozliczającym się na terytorium RP Polskiej. Za każdą usługę doradczą wystawiamy fakturę-vat 23%. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Regulaminem, który znajduje się w stopce strony.  Sami opłacacie loty czy hotele z linków które Wam przygotujemy więc to na tym etapie musicie wpisać dane swojej firmy czy prywatne dane oraz swojego maila itd. Aby dostać od operatora dokument sprzedaży biletów lotniczych czy hotelu.

Jeśli chodzi o naszą usługę, opłacacie nasz czas w szukaniu dla Was wyjazdu i co do tego w razie niewywiązania się z zadania zwracamy 100% kosztów. Jeśli chodzi o loty, hotele czy transfery my ich nie sprzedajemy.  Wy kupujecie je bezpośrednio u operatorów, gdzie rezerwujecie i opłacacie bilety czy noclegi.  Bilety lotnicze oraz hotele, często mają dodatkowe opcje gwarancji zwrotów kosztów, należy podczas składania zamówienia wybrać opcję najkorzystniejszą dla siebie.